Když vaši partnerku oplodníte a začne jí období těhotenství, bude muset prokázat hodně odvahy a trpělivosti. Žádný muž si nedokáže představit, jaké pocity prožívají ženy, když v sobě nosí zárodek nového života, a poté, co miminko rodí na porodním sále, kojí jej a s láskou se o něj starají po celé období jeho dětství. Každý muž by měl být na svou ženu hrdý a považovat si toho, jaká je to osobnost, a co všechno musela a musí zvládnout.

muž a žena na silnici

A teď si představte, že vedle tak nádherné a milující partnerky začne selhávat vaše erekce. Vyděsí vás to k smrti a začnete bláznit. Budete brouzdat na Internetu a vyhledávat zdroje s Viagrou volný prodej erectmax.cz, jen abyste o něco nepřišli. Přenecháte veškerou starost o vaše zdravotní problémy na někom jiném, sami se zbavíte vlastní zodpovědnosti a budete si mnout ruce, že jste takřka nemuseli hnout prstem.

milující partneři

Nepřipadáte si tak trochu jako sobec a slaboch? Vaše žena toho tolik musela zvládnout sama, a vy si ani nedokážete poradit s tak malicherným problémem? Vzmužte se a začněte jednat z pozice sebevědomého chlapa!

V první řadě si uvědomte, že Viagra je jen berlička, a že je třeba přijít na kloub jasné příčině problémů. Ty většinou souvisí s mizerným jídelníčkem a se stresem. Kombinace těchto dvou vlivů stojí za většinou civilizačních chorob, a právě zde začíná vaše práce na sobě. Nebude to snadné, to víme, ale chcete, aby si vás vaše žena vážila, nebo ne? Chcete zůstat slabochem?

V první řadě zajděte do prodejny zdravé výživy a inspirujte se tím, co jíst, a co naopak z vaší spíže a chladničky nekompromisně vyházet. Zároveň se ohlédněte po adaptogenních bylinkách, kam patří Kotvičník zemní, Ashwagandha nebo Maca peruánská – s nimi budete lépe zvládat stres, i když jej samozřejmě musíte cíleně likvidovat. Stres do vašeho života nepatří, je to jen parazit a každý se bez něj obejde.