Nechat si postavit dům je dnes zcela běžné. Můžete si nechat postavit jen základovou desku nebo hrubou stavbu a zbytek si můžete dodělat sami. I to je možnost jak si postavit část domu svépomocí. Je to jednodušší než stavět svépomocí celý dům. Pokud hledáte firmu, která by vám měla postavit celý dům od základů až po střechu, jste u nás správně. Prohlédněte si náš katalog rodinných domů na klíč https://www.enerdomy.cz/katalog/4/, kde si můžete rovnou vybrat ten svůj.

Proč stavět s námi?
Na poli stavebních firem patříme mezi to nejlepší. Stavíme dřevostavby.i zděné domy a určitě mezi nimi může být ten váš. Naše domy jsou vybaveny solárními panely tepelným čerpadlem pro nižší náklady na provoz. V dnešní předražené době jistě oceníte, když vám někde klesnou náklady, a díky moderním technologiím v našem domě to bude realita.

nový dům

Nabízíme převážně pření bungalovy ve tvaru čtverce či obdélníku, ale najdete u nás i neobvyklé půdorysy jako je například tvar L. Všechny naše domy můžete mít na klíč už příští rok, dřevostavbu stavíme jen pár týdnů, zděné domy jsou v řádu měsíců. Pokud se rozhodnete, příští rok můžete slavit Vánoce ve svém novém domě.

Všechny domy si můžete pohlédnout na našem webu a to včetně půdorysů. Jsou zde i dokončené domy, které si můžete také prohlédnout zvenčí i zevnitř. Je možné po dohodě změnit třeba barvu fasády, a pokud by vám žádný z našich typových projektů nevyhovoval, je možné připravit projekt přímo pro vás.

dům novostavba

Protože chceme pro naše klienty to nejlepší, jsme schopni sehnat i stavební povolení, abychom mohli začít stavět co nejdříve. Využijte možnost jednoduššího stavebního řízení, protože my máme spoustu zkušeností a tak dokážeme leccos zařídit. Domy od nás jsou velice oblíbené, stačí si vybrat ten svůj a můžete si pomalu začít balit kufry. Jediné s čím si musíte poradit sami je výběr pozemku.