S horkem bojuje každý po svém. Většina lidí si dopřává ve velkém zmrzliny, ledové tříště, ledové kávy a další ledové pochoutky, jenže problém je, že takovéto stravování způsobuje angíny. I proto se během horkých letních měsíců plní čekárny u lékařů. Pokud nechcete strávit část dovolené v posteli, raději si dávejte lehce chlazené potraviny a zmrzlinu si dejte jen občas. Není dobré se ochlazovat pomocí potravin a nápojů, když je vám největší horko.

žena v bazénu

Spousta lidí navštěvuje bazény. Není divu, protože v bazénu je dostatečně teplá voda na koupání, a přesto se v něm zchladíte. Koupaliště jsou velice oblíbená místa, která navštěvují jedinci, i rodiny s dětmi. Kromě příjemně chladné vody zde najdete i různé vodní atrakce, což dělá koupaliště ještě přitažlivějším. Koupaliště navštívíte jen během provozní doby, která často nemusí každému kvůli zaměstnání vyhovovat. I proto si část lidí pořizuje bazén domů.

Bydlíte v rodinném domě?
Výhodu mají samozřejmě ti, kteří bydlí v domě se zahradou. Mohou si pořídit bazén, který postačí k ochlazení během největších veder. Nemusíte si hned kupovat obrovský bazén, jaký vídáte ve filmech, ale pro běžné použití postačí malé bazény do země. Záleží také na velikosti pozemku, který máte k dispozici. Zapištěné bazény se těší velké oblibě, protože jsou v zemi a nenarušují ráz krajiny.

dno bazénu

V případě že si vyberete zapuštěný bazén, musíte počítat s tím, že je potřeba pro něj připravit otvor, kam se bazén uloží. Odměnou za trochu nepohodlí vám bude skvělý bazén, kde si budete moct se svými blízkými vychutnávat studenou https://www.emimino.cz/diskuse/studena-sprcha-68145/ vodu od jara až do podzimu. Na zimu je potřeba bazén zazimovat, aby nepopraskaly trubky nebo bazénová vana.

Každý výrobce vám doporučí bazénovou chemii a poučí vás o údržbě bazénu. Dodržujte jeho rady, protože jedině tak vám bazén bude sloužit opravdu dlouho.