Pokud bydlíte i přechodně v Praze anebo právě přilétáte do Prahy a rádi byste si půjčili osobní automobil či minibus, je vše OK. Super autopůjčovna je autopůjčovna MILAN, kterou najdete v pražských Dolních Počernicích. Autobusem či vlakem se tam klidně dostanete, ale pokud neradi nějak takto cestujete, tak si můžete objednat přistavení vámi vybraného vozu. Libo přistavit vůz například na letišti? Libo přistavit u vašeho současného bydlení v Praze anebo u obchodního domu? Jen si řeknete, kde se vám to hodí. A jaké auta autopůjčovna praha Autopujcovnamilan nabízí? Škoda Octavia combi IV, Škoda Fabia combi II, Škoda Fábia combi II.

atuo

Škoda Fábia combi II, Škoda Fábia combi III TSI, Škoda Rapid TSI, Škoda Rapid TSI automat, Škoda Octavia combi II TDI, Škoda Octavia III sedan, Škoda Octavia combi III TSI, Škoda Octavia combi III automat, Škoda Octavia sedan IV, Škoda Octavia combi I. Pokud byste si přáli větší vůz pro 8+1 lidí, tedy celkem pro 9 lidí včetně řidiče, zvolte minibus. Autopůjčovna MILAN nabízí: Ford Transit minibus 8+1 a Ford Transit Custom minibus 8+1. Součástí vybavení auta je zelená karta, pojištění a dálniční známka. Vámi vybraným vozem můžete najet po dobu zapůjčení libovolný počet kilometrů, a to nejen po Praze, ale po celé České republice a po domluvě s autopůjčovnou MILAN i do zahraničí.

automobil

Pokud potřebujete a požádáte, zdarma budete mít sněhové řetězy a dětské sedačky. Dětské sedačky se hodí, pokud máte děti. je to pro jejich bezpečí. A sněhové řetězy jsou super v zimním období, kdy může různě sněžit a může nastat kalamita. Z ní se díky sněhovým řetězům na pohodu dostanete. Milan je prostě profík. A ano, řeší letní a zimní pneu, každý vůz je v dokonalém technickém stavu a předávám s plnou nádrží a zcela čistý. Vůz si můžete půjčit na tři dny, na víkend, na dva týdny…i na měsíc a více, záleží zcela na vás, kdy a na jak dlouho vůz potřebujete. Již předem budete vědět cenu za zapůjčení, nejsou zde skryté poplatky. A návrat? Buď přímo v autopůjčovně MILAN anebo lze kdekoliv Praze-lze se domluvit.