Je opravdu spoustu počítačových her, které lidé mohou hrát, aby se třeba uklidnili anebo aby se zabavili. Já si myslím, že je opravdu spoustu her, které lidé hrají, jenom aby právě si odpočinuli od všedních starostí. Já si myslím, že kdyby lidé připadali také větší šanci různým hrám na počítači anebo na mobilním telefonu, tak by byl svět přeci jenom lepší. Protože stále dokola jenom slýchám a vidím, jak lidé nadávají, když lidé hrají různé počítačové hry anebo jsou stále přilepeni na mobilním telefonu.

Ve hře se logicky přemýšlí.

Samozřejmě, že vůbec nepodporuji, aby lidé trávili opravdu spoustu času na mobilním telefonu anebo aby seděli u počítače. Je jasné, že když člověk dlouho sedí u počítače anebo u mobilního telefonu, tak mu to ničí záda. Hlavně páteř potom trpí a také krční páteř, jenomže slyšeli jste, že existuje také opravdu hodně logická hra, jako je například Minecraft hosting? Řeknu vám, že pokud byste třeba hodinu hráli hru Minecraft hosting, tak zjistíte, že je to opravdu perfektní hra, u které musíte logicky přemýšlet. Logické myšlení je podle mého názoru opravdu hodně důležité a také si myslím, že když malé děti budou hrát na počítači hry, u kterých se musí přemýšlet anebo kde něco staví anebo kde logicky přemýšlejí, tak jim to dá opravdu hodně do budoucna.

Minecraft hrají nejenom děti.

Já také jako malá holka jsem sice hrála jenom videohry a potom PlayStationy, ale řeknu vám, že kdybych měla možnost hrát také logické hry, jako je například Minecraft hosting, tak bych to určitě hrála. Jsem ráda, že moji rodiče by mi hraní na mobilním telefonu nebo na počítači nezakazovali. A nyní mám já také dvě děti a já jim také samozřejmě nic nezakazuji. Já si myslím, že zakázané ovoce nejvíce chutná, takže když dětem třeba dovolíte dvě hodiny denně hrát nějakou hru, tak jim to prospěje a vy alespoň budete mít klid, že děti jsou v pořádku a nejsou naštvané, že jim něco zakazujete.