Chcete dovolenou? Odpočinek, relaxaci nebo výlety za památkami, pozoruhodnostmi? Či snad lyžování na svazích bohatě zavátých sněhem, kulturu krajského města a návštěvy výstav a muzeí? Zaplavat si v bazénu, projít si parkem a lenošit v pohodě penzionu se saunou? Nebo vás snad čeká pracovní pobyt v jižních Čechách a nevíte, kde se spolu s kolegy ubytujete? Potom je tu pro vás jako stvořený penzion U Rudolfa. Pohodlí a klid a přitom do centra co by kamenem dohodil. Penzion České Budějovice navíc potěší svojí nabídkou snídaní, možností saunování a lednicí na pokoji, do které si můžete vložit vlastní potraviny a připravit si svoji svačinu nebo večeři bez nutnosti odcházet z penzionu. Ubytovat se můžete v pokoji pro jednoho, dvě nebo tři osoby.

ubytování

Na pokoji je také možné využít přistýlku, takže se do takového pokoje vejdou celkem až čtyři lidé. Každý pokuj má svůj záchod i koupelnu, soukromí je tudíž zajištěné a navíc vás určitě potěší i dostupná wifi síť. Ke skvělým výhodám musíme připočítat také možnost parkování, je v ceně ubytování a obzvlášť ve velkých městech, nebo rekreačních střediscích je taková možnost placena zlatem. Zde na soukromém parkovišti přímo před penzionem můžete přitom odstavit svůj vůz či motorku a do tepla vašeho pokoje to budete mít sotva pár metrů. Pokud se hodláte vypravit na cyklovýlet, můžete svá kola nechat v uzavřené garáži.

cyklovýlet

Ta je ovšem k dispozici také motorářům. Po předchozí dohodě si můžete do penzionu vzít i svého pejska a venčit ho v okolí penzionu nebo při příjemné procházce přilehlým parkem Stromovka. Hodně muziky za málo peněz. To je přesně heslo, které sedí na penzion U Rudolfa jako ušité.Pokud zvažujete jakoukoliv cestu do jižních Čech a přemýšlíte o ubytování, už se nemusíte trápit nějakým zvažováním. Penzion U Rudolfa je zkrátka tou nejlepší variantou.