Potřebujete stěhovat byt či dům? Potřebujete stěhovat kancelář, obchod, ubytovnu, hospodu či jinou firmu a provozovnu? Nebo třeba halu či sklad? Pro EXTRA SERVICES nic z toho není problém. Nebojí se ničeho a ani těžkých předmětů. Stěhují naprosto cokoli. EXTRA SERVICES je v podstatě jakási stěhovací síť, která pracuje po celé České republice. Sice není nejlevnější, ale můžeme se na ni zcela spolehnout. Zaměstnanci EXTRA SERVICES jsou vyloženě profíci. Jsou zcela flexibilní. Nestěhují pouze ve všední dny, ale své služby nabízejí i během víkendu či svátku. Dobře ví, že někdo během pracovního týdne je zcela zaneprázdněn a volno má víkendy či svátky. EXTRA SERVICES se naprosto přizpůsobí potřebám a přáním svých klientů.

stěhování

Postarají se dobře i o skleněné a další lehce rozbitelné věci. Pečlivost a zodpovědnost. Mají i své vlastní pevné a bytelné krabice, které použijí a vy nemusíte krabice někde shánět či je jakkoli řešit. Jejich krabice jsou skutečně výborné, v nich přestěhují i nejkřehčí věci bezpečně, aniž by se jim cokoli stalo. Krom toho EXTRA SERVICES používá veškerý potřebný obalový materiál. EXTRA SERVICES vše kompletně zajistí a vyřeší. EXTRA SERVICES má svá vlastní auta až do nosnosti 24 tun. Takže se vším si poradí, vše vám zajistí. Firma vás může stěhovat po Náchodě a okolí, ale také do Náchodu z jiného koutu České republiky anebo z Náchodu do jiného města či kraje, není problém.

nábytek

Již předem víte, kolik vás přestěhování bude stát, EXTRA SERVICES jedná po celou dobu skutečně férově. Díky EXTRA SERVICES se nemusíte jen kvalitně, rychle a dobře přestěhovat. Potřebujete cokoli vyklidit? Sklad, nebo pozůstalost a nevíte si s tím rady? EXTRA SERVICES pomůže. Potřebujete jen uklidit? Obraťte se na EXTRA SERVICES. Hledáte kvalitní řemeslníky? Ozvěte se firmě EXTRA SERVICES. Ano, firma EXTRA SERVICES nabízí doopravdy EXTRA SERVICES, a to je to hlavní.