Je opravdu hodně způsobů, jak člověk může udržovat svou pleť opravdu hodně v kondici, a to nejenom pleť, ale také zuby, vlasy a nehty. Podle mého názoru opravdu asi každá žena by chtěla vypadat opravdu skvěle. Já si myslím, že každá žena vždycky také dbá o svou pleť a celkově o kůži a celkově o tělo. K tomu také dopomáhají různé kosmetické produkty, jako například tělové mléko anebo také tělové sorbety a tělové krémy. Myslíte si, že je v tom rozdíl, jestli třeba nějaký krém anebo sorbet má úplně jiné účinky? Samozřejmě že ano.

Kolagen je vhodný pro lepší kůži.

Sorbety jsou více takové výživnější a hutnější, potom jsou tady také produkty, které můžete užívat vnitřně, abyste také podpořily svou krásu zevnitř. Protože výživa krásy zevnitř je opravdu hodně důležitá a myslím si, že to má osmdesáti procentní vliv na to, jak vypadá náš stav kůže anebo vlasů a nehtů. A zkoušeli jste třeba někdy živý kolagen Orcacollagen? Živý kolagen je takový, že vám opravdu pomáhá regenerovat buňky, a to hlavně na kůži a také ve vlasech a nehtech. Já mám opravdu hodně tenké nehty, zkoušela jsem různé kolegové doplňky, ale nic moc mi nepomohlo. Potom jsem zkusila živý kolagen a věřte nebo ne, ale za čtyři anebo za pět měsíců už jsem měla o něco více pevnější nehty.

Kolagen vám dá krásnou pleť.

Také moje pleť byla více zářivá a vlasy pevnější a lesklejší. Od té doby, co jsem užívala živý kolagen, tak jsem potom na měsíc přestala, abych pročistila tělo, ale potom už jsem zase začala užívat živý kolagen, protože jsem s ním opravdu maximálně spokojená. A myslím si, že i vy byste byli spokojeni s tímto živým kolagenem. Pokud si myslíte, že třeba živý kolagen nebude pro vás, tak se samozřejmě mýlíte. Já sama jsem opravdu překvapená, že mnoho lidí také užívá různé kolagenové tablety a také už přemýšlejí o tom, že by užívali živý kolagen. Podle mého názoru tím lidé nic nezkazí. Živý kolagen se vám vyplatí a vaše pleť bude zářivější.