Jestli už vás váš vyvolený konečně požádal o ruku, určitě se těšíte na to, až spolu začnete připravovat věci na svatbu. Většina žen touží po větší svatbě, kterou oslaví s celou rodinou a s přáteli. Jestli nechcete mít obyčejnou svatbu kdy se vezměte jen vy dva někde na radnici, ale chcete pořádnou veselku, budete muset počítat s tím, že se zařizování protáhne i na několik měsíců.

vtipné oznámení

Hlavní svatební sezona trvá od května přes celé léto, a končí v měsíci září. Mnohé páry se ještě snaží využít poslední hezké, teplé a slunné dny, a svatbu si naplánují na září. Většina párů chce mít ale jistotu, že budou mít pěkné počasí bez deště a zimy, a tak volí svatbu během jarních a letních měsíců. V případě že budete mít více hostů je potřeba začít s přípravami brzy, protože musíte vybrat nejen datum a místo konání svatby, ale musíte zařídit i ubytování a spoustu dalších věcí.

Nevěsty se inspirují u ostatních
Protože žijeme v online době, můžete sledovat na sociálních sítích svatby i úplně cizích lidí. Dodavatelé svatebního zboží i služeb dávají na své stránky fotografie toho, co na jakou svatbu připravili. Najít tak můžete nejen svoje vysněné svatební šaty, ale i dort, výzdobu nebo třeba svatební oznámení. Právě tím většina párů začíná, protože tak chtějí dát blízkým vědět, že se budou brát.

embosované oznámení

Jak může vypadat?
Variabilita oznámení je skutečně veliká. Dnes si můžete objednat nejen klasické papírové oznámení, ale dokonce se vyrábí oznámení i z PVC. Můžete si vybrat u nás, jaké oznámení by se vám nejvíc líbilo, a můžete ho mít velice rychle hotové. Jestli vás z naší nabídky nic neosloví, můžeme společně vytvořit přání podle vašich představ.

Citát nebo fotografie?
Oznámení může vypadat skutečně všelijak. Rozhodně byste neměli zapomenout na informaci ohledně svatby. Můžete si vybrat zda oznámení doplnil společnou fotografií, vtipným obrázkem nebo veselým rýmem.