V dnešní době je velice důležité, že když máte třeba nějaké podnikání anebo nějaký obchod či něco prodáváte, tak budete potřebovat i nějakou kvalitní reklamu. Já si myslím, že nejlepší reklamy jsou tam, kde je samozřejmě co největší návštěvnost. A víte, kde je v posledních tak patnácti letech největší návštěvnost? Samozřejmě, že na sociálních sítích. Opravdu neznám nic lepšího, než když si třeba chcete udělat nějakou reklamu, aby to vidělo co nejvíce lidí. Je to například také linkedIn. A reklama na linkedInu je podle mého názoru opravdu nejlepší.

LinkedIn je skvělý na reklamu.

Sice můžete dát reklamu taky na facebook anebo instagram, ale řeknu vám, že právě reklama na linkedinu bude lepší v tom, protože právě na této sociální síti jsou lidé, kteří jsou otevřeni práci a kteří právě hledají práci a jsou profesně založení, třeba i workoholici. Potom také doporučuji tvorbu e-shopu na shoptetu. Pokud třeba neumíte udělat e-shop a potřebujete ho ke svému podnikání nebo k prodeji, tak tvorba i shopu na shoptetu bude opravdu perfektní, protože mnoho lidí si v dnešní době třeba ani neumí poradit s tím, jak udělat web anebo eshop. Takže jsem si řekla, že kdybych já náhodou chtěla podnikat a potřebovala bych nějaký e-shop a podobně, tak bych se určitě obrátila na shoptet.

Kvalitní eshop je základ.

Zkuste se podívat na webové stránky ppcprofits.cz, kde najednou uvidíte kvalitní reklamu na linkedIn, ale také tvorbu i shopu na shoptetu. Uvidíte, že budete stejně mile překvapeni, jakou jsem byla já. Také jsem poradila i svému bratrovi, protože bratr chce podnikat a také se mě ptal, jestli nevím o něčem, kde by si udělal opravdu kvalitní e-shop anebo jak na reklamu. Samozřejmě taky nesmíte zapomínat na kvalitní internetový marketing anebo třeba zbožové vyhledávače. Zbožové vyhledávače fungují na takovém principu, že vaše zboží a nabídky vždycky budou vždy nahoře.