Někdy je potřeba, abyste si něco pořádně vyčistili. Někdy ale se vám také něco vůbec nevejde do vany anebo do toho, kde vy něco chcete čistit. Od toho tady jsou například mycí boxy, například tlakový mycí box. To je takový stůl, tlakový mycí box, kde vlastně se díly s tlakovým čištěním a ohřevem mycí kapaliny očistí. A takhle přesně tohle působí, když si pořídíte mycí box, je to takový stůl, který právě má stláčivou sílu, a právě tou čistí všechno vaše nářadí. A pracuje se na uzavřeném okruhu procesu. Je to takový okruh procesu čištění. Samozřejmě s odvětráváním. A také má opravdu kvalitní osvětlení pracovního prostoru. Já si myslím, že pracovní prostor vždycky musí být opravdu dokonale osvětlený, jinak by práce potom asi stála za nic.

Čištění je opravdu dokonalé.

Také tento tlakový mycí box je určený k progresivnímu odstraňování nečistot, a to jak například velice odolné mastnoty z různých povrchů, anebo také dílů a dalších součástek, které se vám třeba umazaly anebo zašpinily od oleje. A právě mycí boxy jsou opravdu perfektní pro dílny anebo pro kovovýrobu. Také samozřejmě pro autoservisy a podobně. A právě můj bratr i můj partner pracují v kovovýrobě. A oni mi říkali, že také mají v zaměstnání mycí boxy dva, mají tam tlakový mycí box, je to takový ten kvalitní stůl s díly a tlakovým čištěním.

Mycí boxy jsou jako automyčka.

Podle mého názoru právě tlakové čištění vyvíjí takový silný tlak, kdy právě opravdu se odstraní všechny odolné nečistoty, a to včetně mastnoty. Věřte, že mastnota jde opravdu velice složitě odstranit. Vždyť víte, když třeba omýváte mastné nádobí, jde to opravdu velice těžko. Proto je prima, že existují mycí boxy, které právě jsou tak opravdu účinné a silné, že odstraní všechny nečistoty z vašeho nářadí anebo dalších součástek. A pokud vás třeba zajímá cena mycího boxu, tak ceny se pohybují kolem sedmnácti tisíc korun.